Kuchyně

Proč kuchyň od nás?

Již 30 let vyrábíme kuchyně, kterých jsme do současnosti vyrobili cca 1400. Naše kuchyně jsou kuchyně „na míru“ a to neznamená jen, že jsou důležité rozměry místnosti, ale především se snažíme každému zákazníkovi „na míru“ zrealizovat jeho sny a představy o vysněné kuchyni, kde bude vše ergonomicky a prakticky sestaveno, vyrobeno z kvalitních materiálů a osazeno kvalitními spotřebiči.

Napište nám
O nás

3D návrhy kuchyní

Realizace každé zakázky na kuchyň začíná konzultací se zákazníkem. Cílem této konzultace je seznámení s nabídkou materiálů v našem kuchyňském studiu, kde může zákazník vidět na vystavených sestavách nabídku kování a komponentů, které do každé kuchyně nabízíme. V rámci konzultace se proberou rozměrové podklady a představa zadavatele o umístění zařizovacích předmětů a spotřebičů.

Na základě prvního sezení se vypracuje 3D návrh kde získá zákazník díky této vizualizaci reálnou představu o podobě kuchyně. Návrhy se postupně upravují až do finální podoby na základě, které se vypracuje objednávka. Nedůležité není ani to, že naše návrhy jsou Vám vypracovány zdarma.

Objednávka & Spotřebiče

V okamžiku, kdy má zákazník vybrané veškeré materiály, kování a doplňky, se vypracuje objednávka, ve které je vše vyspecifikované, jejíž součástí je konečná cena a dodací lhůta. Součástí objednávky je i soupis spotřebičů, které Vám nabídneme a poradíme s výběrem. Spotřebiče nabízíme od významných a prověřených výrobců, převážně z Evropy, které vynikají kvalitou, jedinečným designem a příznivou cenou, tak aby si každý zákazník mohl vybrat dle svých představ.

Spotřebiče

Logo Logo

Katalog

Dřezy

Logo Logo Logo

Materiály

Logo Logo Logo

Kování

Logo Logo Logo

Zaměření kuchyně

Po objednávce je nutné prostory kde bude kuchyň umístěna odborně zaměřit. Zaměření provádí většinou pracovník, který s Vámi prošel procesem nabídky a realizace 3D návrhu a který po zaměření bude veškeré informace předávat do výroby. V rámci zaměření je vypracován technický plán rozvodů elektroinstalace, vody, odpadů a plynu. Na základě tohoto plánu se připraví vše tak, aby následná montáž kuchyně proběhla hladce a bez nežádoucích problémů.

Výroba a montáž

Vaší kuchyň Vám vyrobíme na kvalitních strojích a vyrábět ji bude kolektiv zkušených truhlářů a pracovníků, kteří jsou sehraní a každý na své pozici odvede kvalitní práci tak, aby Vaše vysněná kuchyň odpovídala Vašim představám. Celá zakázka je zakončena montáží zkušenými montážníky, kteří jsou vybaveni profesionálním nářadím. Doba montáže se odvíjí od náročnosti realizované kuchyně, ale většinou se jedná o 1-2 dny.

Napište nám zprávu - ozveme se Vám

Kuchyně Chrudim

IČ: 02237083

Provozovna: V Tejnecku 175,
Chrudim (mapa)

Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Orlicí, Heřmanův Městec, Vysoké Mýto, Sezemice, Holice, Přelouč, Rychnov nad Kněžnou, Litomyšl, Hlinsko


© 2024 Kuchyně Chrudim

Made by AZC /  Admin /  Cookies /  Ochrana osobních údajů

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: