Vestavěné skříně

Skříně od nás jsou nejenom úložným prostorem, ale snažíme se o to aby se staly ve Vašem interiéru i doplňkem s vysokou užitnou hodnotou. Vysokou kvalitu a dlouhou životnost našich skříní zajišťuje použití spolehlivého posuvného dveřního kování, vnitřního výsuvného kování a doplňků. Klademe důraz na praktičnost a maximální využití prostoru který je k dispozici.

Napište nám
Vestavěné skříně

3D návrh, zaměření, výroba a montáž

Součástí zakázky na výrobu vestavné skříně je 3D návrh pro Vaší dokonalou představu, jak bude skříň vypadat. Po objednávce je nutné prostory kde bude skříň umístěna odborně zaměřit. Zaměření provádí většinou pracovník, který s Vámi prošel procesem nabídky a realizace 3D návrhu a který po zaměření bude veškeré informace předávat do výroby. Vaši skříň Vám vyrobíme na kvalitních strojích a vyrábět ji bude kolektiv zkušených truhlářů a pracovníků, kteří jsou sehraní a každý na své pozici odvede kvalitní práci tak, aby Vaše vysněná skříň odpovídala Vašim představám. Celá zakázka je zakončena montáží zkušenými montážníky, kteří jsou vybaveni profesionálním nářadím. Doba montáže je obvykle 1 den.

Realizace vestavěných skříní

Napište nám zprávu - ozveme se Vám

Kuchyně Chrudim

IČ: 02237083

Provozovna: V Tejnecku 175,
Chrudim (mapa)

Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Orlicí, Heřmanův Městec, Vysoké Mýto, Sezemice, Holice, Přelouč, Rychnov nad Kněžnou, Litomyšl, Hlinsko


© 2024 Kuchyně Chrudim

Made by AZC /  Admin /  Cookies /  Ochrana osobních údajů

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: